1,271
edits
Line 98: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
| Others || Asian || 3 songs || 3 songs + 1 || No || Yes || 2 songs<br>(+1 in VERSUS) || Yes || No || Yes | | Others || Asian || 3 songs || 3 songs + 1 || No || Yes || 2 songs<br>(+1 in VERSUS) || Yes || No || Yes | ||
|- | |||
| Infinitas<br>only || N/A || No || No || No || Yes || Infinite || Yes || No || No | |||
|} | |} | ||
edits