340,721
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 351: | Line 351: | ||
|- | |- | ||
| [[refrain]] || dj TAKA feat. [[Aimee Blackschleger|AiMEE]] || [[REFLEC BEAT groovin'!!]] || - || ✓ || ✓ || - || - | | [[refrain]] || dj TAKA feat. [[Aimee Blackschleger|AiMEE]] || [[REFLEC BEAT groovin'!!]] || - || ✓ || ✓ || - || - | ||
|- | |||
| [[Golden Cross (extended remix)]] || [[Tetsuya Tamura|REMO-CON]] vs dj TAKA || [[REFLEC BEAT groovin'!!]] || - || - || ✓ || - || - | |||
|- | |- | ||
| [[Elemental Creation]] || dj TAKA meets [[Yoshitaka Nishimura|DJ YOSHITAKA]] || ([[Shiritsu BEMANI gakuen|私立BEMANI学園]]) || HARD RENAISSANCE || ✓ || ✓ || - || - | | [[Elemental Creation]] || dj TAKA meets [[Yoshitaka Nishimura|DJ YOSHITAKA]] || ([[Shiritsu BEMANI gakuen|私立BEMANI学園]]) || HARD RENAISSANCE || ✓ || ✓ || - || - |