3,753
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| [[Non Stop Rock]] || Masayoshi Iimori || [[AC CastHour|beatmania IIDX 29 CastHour]] || DRUM'N'BASS || ✓ || ✓ | | [[Non Stop Rock]] || Masayoshi Iimori || [[AC CastHour|beatmania IIDX 29 CastHour]] || DRUM'N'BASS || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[Driver]] || Masayoshi Iimori || [[AC RESIDENT|beatmania IIDX 30 RESIDENT]] || BIGROOM D&B || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Raw Crawler]] || Masayoshi Iimori || [[AC DRS|DANCERUSH STARDOM]] || - || ✓ || ✓ | | [[Raw Crawler]] || Masayoshi Iimori || [[AC DRS|DANCERUSH STARDOM]] || - || ✓ || ✓ |
edits