339,199
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 51: | Line 51: | ||
!style="background:#9999ee; text-align: center;" width="100px"|Locked in | !style="background:#9999ee; text-align: center;" width="100px"|Locked in | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Hyakkiyakou|百鬼夜行]] || [[Daisuke Kurosawa|96]] || 02/18/2014 || 02/25/2014 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[GLIDE]] || [[TERRA|TЁЯRA]] || 02/19/2014 || 02/26/2014 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Plum]] || [[Yoshihiko Koezuka|肥塚良彦]] || 02/20/2014 || 02/27/2014 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[HEAVEN'S COCKTAIL]] || [[Hideyuki Ono|高野治幸]]&[[Harumi Ueko|NEW BIG 5]] || 02/21/2014 || 02/28/2014 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[MODEL DD6]] || [[Mutsuhiko Izumi]] || 02/22/2014 || 03/01/2014 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[You've Got 2 Get Me]] || [[Sota Fujimori]] feat. RIO || 02/23/2014 || 03/02/2014 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[overviews]] || [[Hideyuki Ono|vox]] || 02/24/2014 || 03/03/2014 | ||
|} | |} | ||
Line 441: | Line 441: | ||
|- style="background:#BDBDBD;" | |- style="background:#BDBDBD;" | ||
| [[Concertino in Blue]] || [[Hirofumi Sasaki|佐々木博史]] || 02/12/2014 || 02/19/2014 | | [[Concertino in Blue]] || [[Hirofumi Sasaki|佐々木博史]] || 02/12/2014 || 02/19/2014 | ||
|- style="background:#BDBDBD;" | |||
| [[begin]] || [[Riyu Kosaka|小坂りゆ]] || 02/13/2014 || 02/20/2014 | |||
|- style="background:#BDBDBD;" | |||
| [[Devil Fish Dumpling]] || [[Daisuke Kurosawa|96]] || 02/14/2014 || 02/21/2014 | |||
|- style="background:#BDBDBD;" | |||
| [[Sky Runner]] || [[Motoaki Furukawa|古川もとあき]] || 02/15/2014 || 02/22/2014 | |||
|- style="background:#BDBDBD;" | |||
| [[Kito ni tsugu|虧兎に告ぐ]] || [[Asaki|あさき]] || 02/16/2014 || 02/23/2014 | |||
|- style="background:#BDBDBD;" | |||
| [[Hard distance]] || [[Motoi Sakuraba|桜庭 統]] || 02/17/2014 || 02/24/2014 | |||
|} | |} | ||