350,191
edits
Morning Blue (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| [[Violet Rose]] || OSTER project || [[AC copula|beatmania IIDX 23 copula]] || LATIN JAZZ TRIO || ✓ || ✓ || - | | [[Violet Rose]] || OSTER project || [[AC copula|beatmania IIDX 23 copula]] || LATIN JAZZ TRIO || ✓ || ✓ || - | ||
|- | |||
| [[Selfish Sweet]] || OSTER project feat.[[Kana-tan|かなたん]] || [[AC SINOBUZ|beatmania IIDX 24 SINOBUZ]] || R&B || ✓ || ✓ || ? | |||
|- | |- | ||
| [[EBONY & IVORY]] || OSTER project || [[BeatStream]] || RAGTIME CHIPTUNE || ✓ || ✓ || - | | [[EBONY & IVORY]] || OSTER project || [[BeatStream]] || RAGTIME CHIPTUNE || ✓ || ✓ || - |