338,832
edits
(→Trivia) |
No edit summary |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| [[Inner Spirit -GIGA HiTECH MIX-]] || [[lapix]] (Remixed by Blacklolita) || [[AC DDR A20 PLUS|DanceDanceRevolution A20 PLUS]] || - || - || ✓ | | [[Inner Spirit -GIGA HiTECH MIX-]] || [[lapix]] (Remixed by Blacklolita) || [[AC DDR A20 PLUS|DanceDanceRevolution A20 PLUS]] || - || - || ✓ | ||
|- | |||
| [[Official Bootleg]] || Blacklolita || [[AC DRS|DANCERUSH STARDOM]] || - || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Shamshir]] || Blacklolita || [[AC DRS|DANCERUSH STARDOM]] || - || ✓ || ✓ | | [[Shamshir]] || Blacklolita || [[AC DRS|DANCERUSH STARDOM]] || - || ✓ || ✓ |