335,267
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| [[GIGA RAID]] || Blacklolita || [[AC BISTROVER|beatmania IIDX 28 BISTROVER]] || NEO RUSSIAN FUTURE || ✓ || ✓ | | [[GIGA RAID]] || Blacklolita || [[AC BISTROVER|beatmania IIDX 28 BISTROVER]] || NEO RUSSIAN FUTURE || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[n/a]] || Blacklolita || [[AC CastHour|beatmania IIDX 29 CastHour]] || SYMPHONIC DUBSTEP || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[(GRANDMASTER)|《GRANDMASTER》]] || Blacklolita || [[AC CastHour|beatmania IIDX 29 CastHour]] || TRIUMPH || ✓ || ✓ | | [[(GRANDMASTER)|《GRANDMASTER》]] || Blacklolita || [[AC CastHour|beatmania IIDX 29 CastHour]] || TRIUMPH || ✓ || ✓ |