339,073
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 116: | Line 116: | ||
|- | |- | ||
| [[Tanken Note|探検ノート]] || PON feat. [[Manami Fujino|ふじのマナミ]] || [[PnM AC 19|pop'n music 19 TUNE STREET]] || FRONTIER || ✓ || ✓ || ✓ || - || - | | [[Tanken Note|探検ノート]] || PON feat. [[Manami Fujino|ふじのマナミ]] || [[PnM AC 19|pop'n music 19 TUNE STREET]] || FRONTIER || ✓ || ✓ || ✓ || - || - | ||
|- | |||
| [[BabeL ~Grand Story~|BabeL ~Grand Story~]] || [[Tsugumi Kataoka|Ako Atak]] || [[PnM AC 19|pop'n music 19 TUNE STREET]] || SPIRAL STAIRS || - || - || - || - || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[BabeL ~Next Story~|BabeL ~Next Story~]] || Power Of Nature || [[PnM AC 19|pop'n music 19 TUNE STREET]] || SCALE OUT || ✓ || ✓ || - || - || - | | [[BabeL ~Next Story~|BabeL ~Next Story~]] || Power Of Nature || [[PnM AC 19|pop'n music 19 TUNE STREET]] || SCALE OUT || ✓ || ✓ || - || - || - |