3,747
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
| [[Hansel to Gretel|ヘンゼルとグレーテル]] || RoughSketch ft.[[Aika Takahashi|Aikapin]] & [[Chiyoko]] || [[AC jb clan|jubeat clan]] || - || ✓ || ✓ || ✓ | | [[Hansel to Gretel|ヘンゼルとグレーテル]] || RoughSketch ft.[[Aika Takahashi|Aikapin]] & [[Chiyoko]] || [[AC jb clan|jubeat clan]] || - || ✓ || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[Snow White|スノーホワイト]] || RoughSketch || [[AC jb festo|jubeat festo]] || - || ✓ || ✓ || - | |||
|- | |- | ||
| [[Alice In Voodooland]] || RoughSketch feat.[[Aika Takahashi|Aikapin]] || [[CS jb plus|jubeat plus]] / [[CS RB plus|REFLEC BEAT plus]] || - || ✓ || ✓ || ✓ | | [[Alice In Voodooland]] || RoughSketch feat.[[Aika Takahashi|Aikapin]] || [[CS jb plus|jubeat plus]] / [[CS RB plus|REFLEC BEAT plus]] || - || ✓ || ✓ || ✓ |
edits