339,308
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 259: | Line 259: | ||
|- | |- | ||
| [[TIEFSEE]] || [[SOUND HOLIC]] Vs. dj TAKA feat. [[Hana-tan|YURiCa]] || [[AC PENDUAL|beatmania IIDX 22 PENDUAL]] / [[SOUND VOLTEX III GRAVITY WARS]] || DEEP SPECTRUM || ✓ || - || - || - | | [[TIEFSEE]] || [[SOUND HOLIC]] Vs. dj TAKA feat. [[Hana-tan|YURiCa]] || [[AC PENDUAL|beatmania IIDX 22 PENDUAL]] / [[SOUND VOLTEX III GRAVITY WARS]] || DEEP SPECTRUM || ✓ || - || - || - | ||
|- | |||
| [[Godspeed]] || dj TAKA xxx [[Naoyuki Sato|猫叉Master]] xxx [[Toshiyuki Kakuta|L.E.D.]] || [[AC copula|beatmania IIDX 23 copula]] || JOINT WORK || ✓ || ✓ || - || - | |||
|- | |- | ||
| [[Konzert V]] || [[Tetsuya Tamura|Remo-con]] vs. dj TAKA || [[AC copula|beatmania IIDX 23 copula]] || JUNGLE CLASSIC || ✓ || ✓ || - || - | | [[Konzert V]] || [[Tetsuya Tamura|Remo-con]] vs. dj TAKA || [[AC copula|beatmania IIDX 23 copula]] || JUNGLE CLASSIC || ✓ || ✓ || - || - |