339,073
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| [[esrev:eR]] || TAG meets "[[eimy]]" || [[AC SPADA|beatmania IIDX 21 SPADA]] || EMOTIONAL SENTENCE || ✓ || ✓ || ? || - | | [[esrev:eR]] || TAG meets "[[eimy]]" || [[AC SPADA|beatmania IIDX 21 SPADA]] || EMOTIONAL SENTENCE || ✓ || ✓ || ? || - | ||
|- | |||
| [[Lighting Shower]] || TAG || [[AC SPADA|beatmania IIDX 21 SPADA]] || TRANCE POP || ✓ || ✓ || - || - | |||
|- | |- | ||
| [[HOW TO PLAY]] || MC X || [[AC DDR X|DanceDanceRevolution X]] || - || ✓ || ✓ || - || - | | [[HOW TO PLAY]] || MC X || [[AC DDR X|DanceDanceRevolution X]] || - || ✓ || ✓ || - || - |