339,805
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 128: | Line 128: | ||
|- | |- | ||
| [[Fly with me]] || TAG || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || ✓ || ✓ || - || - | | [[Fly with me]] || TAG || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || ✓ || ✓ || - || - | ||
|- | |||
| [[Rosetta Stone]] || TAG || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || ✓ || ✓ || - || - | |||
|- | |- | ||
| [[Triple Journey -OJ EDITION-]] || Triumvirate || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || ✓ || - || - || - | | [[Triple Journey -OJ EDITION-]] || Triumvirate || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || ✓ || - || - || - |