341,944
edits
Morning Blue (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 79: | Line 79: | ||
|- | |- | ||
| [[ROCK U UP]] || 平田祥一郎 || [[CS DDR CE|DanceDanceRevolution Classroom Edition]] || - || ✓ || ✓ || - | | [[ROCK U UP]] || 平田祥一郎 || [[CS DDR CE|DanceDanceRevolution Classroom Edition]] || - || ✓ || ✓ || - | ||
|- | |||
| [[CHEAT DANCER - short ver -]] || X.I.P. || [[jubeat saucer]] || - || ✓ || ✓ || - | |||
|- | |||
| [[Show up ! - short ver -]] || 3 Majesty || [[jubeat saucer]] || - || ✓ || ✓ || - | |||
|- | |- | ||
| [[SSL|S・S・L ~スーパー・スペシャル・ラブ~]] || Shoichiro Hirata feat. [[Yumi Kawamura]] || [[PnM AC 7|pop'n music 7]] || Jr.R&B || ✓ || ✓ || - | | [[SSL|S・S・L ~スーパー・スペシャル・ラブ~]] || Shoichiro Hirata feat. [[Yumi Kawamura]] || [[PnM AC 7|pop'n music 7]] || Jr.R&B || ✓ || ✓ || - |