339,688
edits
(Created page with "= LOUD! = == Song Information == Artist: 泉 陸奥彦<br> Composition/Arrangement/Guitars/Bass & Drum Programming: Mutsuhiko Izumi<br> BPM: 240<br> Length: 1:30<br> Genr...") |
No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| GF3/dm2 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|5 || style="background:#ee3fff;"|8 || style="background:#92dd44;"|5 || style="background:#eeee77;"|7 || style="background:#ee3fff;"|8 || style="background:#92dd44;"|N/A || style="background:#eeee77;"|N/A || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | GF3/dm2 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|5 || style="background:#ee3fff;"|8 || style="background:#92dd44;"|5 || style="background:#eeee77;"|7 || style="background:#ee3fff;"|8 || style="background:#92dd44;"|N/A || style="background:#eeee77;"|N/A || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |||
| GF4/dm3 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|5 || style="background:#ee3fff;"|8 || style="background:#92dd44;"|↑6 || style="background:#eeee77;"|↑8 || style="background:#ee3fff;"|↓7 || style="background:#92dd44;"|N/A || style="background:#eeee77;"|N/A || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |||
| GF5/dm4 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|45 || style="background:#ee3fff;"|79 || style="background:#92dd44;"|68 || style="background:#eeee77;"|72 || style="background:#ee3fff;"|76 || style="background:#92dd44;"|N/A || style="background:#eeee77;"|N/A || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|} | |} | ||