13,854
edits
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| [[Hurry Hurry]] || Masayoshi Iimori || [[AC Rootage|beatmania IIDX 26 Rootage]] || RAVE SXXX || ✓ || ✓ | | [[Hurry Hurry]] || Masayoshi Iimori || [[AC Rootage|beatmania IIDX 26 Rootage]] || RAVE SXXX || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[NEWALONE]] || Masayoshi Iimori || [[AC HEROIC VERSE|beatmania IIDX 27 HEROIC VERSE]] || ? || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Raw Crawler]] || Masayoshi Iimori || [[AC DRS|DANCERUSH STARDOM]] || - || ✓ || ✓ | | [[Raw Crawler]] || Masayoshi Iimori || [[AC DRS|DANCERUSH STARDOM]] || - || ✓ || ✓ |
edits