Tatsuya Iyama: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 94: | Line 94: | ||
|- | |- | ||
| [[CLAMARE]] || MAX MAXIMIZER || [[REFLEC BEAT colette -All Seasons-]] || - || ✓ || ✓ | | [[CLAMARE]] || MAX MAXIMIZER || [[REFLEC BEAT colette -All Seasons-]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[licca]] || Qrispy Joybox || [[REFLEC BEAT groovin'!!]] || - || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[STULTI]] || MAX MAXIMIZER VS [[Yoshihiro Tagawa|DJ TOTTO]] || ([[Private BEMANI Academy|私立BEMANI学園]]) || GRAVIOL || ✓ || ✓ | | [[STULTI]] || MAX MAXIMIZER VS [[Yoshihiro Tagawa|DJ TOTTO]] || ([[Private BEMANI Academy|私立BEMANI学園]]) || GRAVIOL || ✓ || ✓ |