User:Co↑co↓co↓/Tokimeki Idol: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 99: | Line 99: | ||
|- | |- | ||
| - || - || - || [[Kizuna -resonance- (single)|セツナセカイ]] || ときめきアイドル project || - || - || [[Takamitsu Ono|小野貴光]] || [[Chihiro Tamaki|玉木千尋]] || [[Yoshie Isogai|磯谷佳江]] || [[:wikipedia:wikidata:Q22123661|日岡なつみ]], [[:wikipedia:wikidata:Q23948953|和久井優]], [[:wikipedia:wikidata:Q17988251|青山吉能]], 陽向さおり, [[:wikipedia:wikidata:Q22126617|早瀬莉花]] || 結城秋葉, 田中フランチェスカ, 青山つばさ, 日比野記子, 朝霧春子 || - || - | | - || - || - || [[Kizuna -resonance- (single)|セツナセカイ]] || ときめきアイドル project || - || - || [[Takamitsu Ono|小野貴光]] || [[Chihiro Tamaki|玉木千尋]] || [[Yoshie Isogai|磯谷佳江]] || [[:wikipedia:wikidata:Q22123661|日岡なつみ]], [[:wikipedia:wikidata:Q23948953|和久井優]], [[:wikipedia:wikidata:Q17988251|青山吉能]], 陽向さおり, [[:wikipedia:wikidata:Q22126617|早瀬莉花]] || 結城秋葉, 田中フランチェスカ, 青山つばさ, 日比野記子, 朝霧春子 || - || - | ||
|- | |- | ||
| - || - || - || [[Kizuna -resonance- (single)|フィフネルの宇宙服 ~アウター・スペース・ミックス~ Radio Edition]] || ときめきアイドル project 伊澄いずみ || - || - || ([[Kiyoshi Murai|村井潔]]) || [[Kiyoshi Murai|村井潔]] || ([[Masanori Ouchi|大内正徳]]) || 藤川茜 || 伊澄いずみ || - || - | | - || - || - || [[Kizuna -resonance- (single)|フィフネルの宇宙服 ~アウター・スペース・ミックス~ Radio Edition]] || ときめきアイドル project 伊澄いずみ || - || - || ([[Kiyoshi Murai|村井潔]]) || [[Kiyoshi Murai|村井潔]] || ([[Masanori Ouchi|大内正徳]]) || 藤川茜 || 伊澄いずみ || - || - |