Yoshiyuki Kinoshita: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| [[Ame nochi Hello|雨ノチHello]] || TLION69 || [[AC GITADORA|GITADORA]] || BREAKOUT ROCK || ✓ || ✓ || - | | [[Ame nochi Hello|雨ノチHello]] || TLION69 || [[AC GITADORA|GITADORA]] || BREAKOUT ROCK || ✓ || ✓ || - | ||
|- | |||
| [[Prism|プリズム]] || SE-NA☆ from [[Yoshitaka Nishimura|4C-STATE]] || [[PnM AC 17|pop'n music 17 THE MOVIE]] || LOVELY MOTOWN || - || ✓ || - | |||
|} | |} | ||