COSMIC COWGIRL: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
|||
Line 141: | Line 141: | ||
| Notecounts || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|1454 || style="background:#ee3fff;"|1511 || style="background:#92dd44;"|? || style="background:#eeee77;"|? || style="background:#ee3fff;"|? || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | Notecounts || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|1454 || style="background:#ee3fff;"|1511 || style="background:#92dd44;"|? || style="background:#eeee77;"|? || style="background:#ee3fff;"|? || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |- | ||
| GF4/dm3 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|9 || style="background:#ee3fff;"|10 || style="background:#92dd44;"| | | GF4/dm3 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|9 || style="background:#ee3fff;"|10 || style="background:#92dd44;"|8 || style="background:#eeee77;"|10 || style="background:#ee3fff;"|10 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |- | ||
| GF5/dm4 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|73 || style="background:#ee3fff;"|92 || style="background:#92dd44;"| | | GF5/dm4 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|73 || style="background:#ee3fff;"|92 || style="background:#92dd44;"|? || style="background:#eeee77;"|? || style="background:#ee3fff;"|? || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |- | ||
| GF/DM V5→V8 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|↓56 || style="background:#ee3fff;"|↓64 || style="background:#92dd44;"|38 || style="background:#eeee77;"|40 || style="background:#ee3fff;"|45 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | GF/DM V5→V8 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|↓56 || style="background:#ee3fff;"|↓64 || style="background:#92dd44;"|38 || style="background:#eeee77;"|40 || style="background:#ee3fff;"|45 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |||
| ギタドラ! GF4/dm3 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|9 || style="background:#ee3fff;"|10 || style="background:#92dd44;"|8 || style="background:#eeee77;"|10 || style="background:#ee3fff;"|10 || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|} | |} | ||