AC RB groovin'!!: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 306: | Line 306: | ||
|- | |- | ||
| ? || [[Snow Eagle]] || ? || style="background:#5bff14;"|? || style="background:#ffed4a;"|? || style="background:#ff0000;"|? || style="background:#81e9ff;"|- || Available from August 21st. | | ? || [[Snow Eagle]] || ? || style="background:#5bff14;"|? || style="background:#ffed4a;"|? || style="background:#ff0000;"|? || style="background:#81e9ff;"|- || Available from August 21st. | ||
|- | |||
| ? || [[FIRE FIRE]] || [[Kosuke Saito|StripE]] || style="background:#5bff14;"|? || style="background:#ffed4a;"|? || style="background:#ff0000;"|? || style="background:#81e9ff;"|- || Available from August 22nd. | |||
|} | |} | ||