Yuta Imai: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
| [[EMERALDAS (Yuta Imai Remix)]] || Yuta Imai || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || - || ✓ | | [[EMERALDAS (Yuta Imai Remix)]] || Yuta Imai || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || - || ✓ | ||
|- | |||
| [[ENDGAME]] || Yuta Imai || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[NOT YOUR IDOL]] || Yuta Imai || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ | | [[NOT YOUR IDOL]] || Yuta Imai || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ |