U-ske: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| [[STIGMA]] || U-ske feat. [[Itsuki Natsume|棗いつき]] || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ || ✓ | | [[STIGMA]] || U-ske feat. [[Itsuki Natsume|棗いつき]] || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[ignore others|イグノアザーズ]] || U-ske feat. 安土桃 || [[AC SDVX EG|SOUND VOLTEX EXCEED GEAR]] || - || ✓ || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Baby step|ベビーステップ]] || ここなつ || ([[HinaBitter|ひなビタ♪]]) || - || ✓ || ✓ || ✓ | | [[Baby step|ベビーステップ]] || ここなつ || ([[HinaBitter|ひなビタ♪]]) || - || ✓ || ✓ || ✓ |