Mangekyou: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
| GF/DM V3→V4 || style="background:#92dd44;"|39 || style="background:#eeee77;"|58 || style="background:#ee3fff;"|↑72 || style="background:#92dd44;"|38 || style="background:#eeee77;"|48 || style="background:#ee3fff;"|62 || style="background:#92dd44;"|39 || style="background:#eeee77;"|46 || style="background:#ee3fff;"|55 || style="background:#92dd44;"|41 || style="background:#eeee77;"|50 || style="background:#ee3fff;"|65 | | GF/DM V3→V4 || style="background:#92dd44;"|39 || style="background:#eeee77;"|58 || style="background:#ee3fff;"|↑72 || style="background:#92dd44;"|38 || style="background:#eeee77;"|48 || style="background:#ee3fff;"|62 || style="background:#92dd44;"|39 || style="background:#eeee77;"|46 || style="background:#ee3fff;"|55 || style="background:#92dd44;"|41 || style="background:#eeee77;"|50 || style="background:#ee3fff;"|65 | ||
|- | |||
| GF/DM V5→V8 || style="background:#92dd44;"|39 || style="background:#eeee77;"|58 || style="background:#ee3fff;"|↑73 || style="background:#92dd44;"|38 || style="background:#eeee77;"|48 || style="background:#ee3fff;"|62 || style="background:#92dd44;"|39 || style="background:#eeee77;"|46 || style="background:#ee3fff;"|55 || style="background:#92dd44;"|41 || style="background:#eeee77;"|50 || style="background:#ee3fff;"|65 | |||
|- | |||
| GF/DM V CS || style="background:#92dd44;"|39 || style="background:#eeee77;"|58 || style="background:#ee3fff;"|70 || style="background:#92dd44;"|38 || style="background:#eeee77;"|48 || style="background:#ee3fff;"|62 || style="background:#92dd44;"|39 || style="background:#eeee77;"|46 || style="background:#ee3fff;"|55 || style="background:#92dd44;"|41 || style="background:#eeee77;"|50 || style="background:#ee3fff;"|65 | |||
|} | |} | ||