Nettou! BEMANI Stadium: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| [[HYENA]] || [[Hommarju]] | | [[HYENA]] || [[Hommarju]] | ||
|- | |||
| [[Engraved Mark]] || [[Ryutaro Nakahara|Ryu☆]] ∞ [[Osamu Migitera|Des-ROW]] | |||
|} | |} | ||
Line 38: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| ? || [[Yoshitaka Nishimura|VE]][[Sota Fujimori|NUS]] & [[Mutsuhiko Izumi]] | | ? || [[Yoshitaka Nishimura|VE]][[Sota Fujimori|NUS]] & [[Mutsuhiko Izumi]] | ||
|} | |} | ||