341,391
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
| [[Veneficus Verticis]] || Akhuta || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || ✓ || ✓ || - || - | | [[Veneficus Verticis]] || Akhuta || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || ✓ || ✓ || - || - | ||
|- | |- | ||
| [[Virga Gigantum ]] || Akhuta || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || ✓ || ✓ || - || - | | [[Virga Gigantum]] || Akhuta || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || ✓ || ✓ || - || - | ||
|- | |||
| [[Noli Me Tangere]] || Akhuta || [[AC GITADORA OverDrive|GITADORA OverDrive]] || - || ✓ || ✓ || - || - | |||
|- | |- | ||
| [[Kagenui tanemaki|影縫い胤撒き]] || Akhuta || [[jubeat saucer]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || ✓ | | [[Kagenui tanemaki|影縫い胤撒き]] || Akhuta || [[jubeat saucer]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || ✓ |