349,966
edits
(Created page with "= 桜の時 = == Song Information == Artist: ♪♪♪♪♪<br> Composition/Lyrics: AIKO<br> Arrangement/Guitars/Bass/Keyboards & Drum Programming: Yoshihiko Koezuka<br>...") |
No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| GF4/dm3 || style="background:#92dd44;"|2 || style="background:#eeee77;"|4 || style="background:#ee3fff;"|6 || style="background:#92dd44;"|2 || style="background:#eeee77;"|4 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|N/A || style="background:#eeee77;"|N/A || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | | GF4/dm3 || style="background:#92dd44;"|2 || style="background:#eeee77;"|4 || style="background:#ee3fff;"|6 || style="background:#92dd44;"|2 || style="background:#eeee77;"|4 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|N/A || style="background:#eeee77;"|N/A || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | ||
|- | |||
| GF5/dm4→GF6/dm5 || style="background:#92dd44;"|12 || style="background:#eeee77;"|32 || style="background:#ee3fff;"|49 || style="background:#92dd44;"|17 || style="background:#eeee77;"|29 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|N/A || style="background:#eeee77;"|N/A || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|- | |||
| GF7/dm6 || style="background:#92dd44;"|↓10 || style="background:#eeee77;"|↓26 || style="background:#ee3fff;"|↓48 || style="background:#92dd44;"|↓13 || style="background:#eeee77;"|↑32 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|N/A || style="background:#eeee77;"|N/A || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|- || style="background:#eeee77;"|- || style="background:#ee3fff;"|- | |||
|} | |} | ||