12,321
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| [[Virga Gigantum]] || Akhuta || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || ✓ || ✓ || - || - | | [[Virga Gigantum]] || Akhuta || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || ✓ || ✓ || - || - | ||
|- | |||
| [[Insania]] || Akhuta || [[AC GITADORA OverDrive|GITADORA OverDrive]] || - || ✓ || ✓ || ? || ? | |||
|- | |- | ||
| [[Noli Me Tangere]] || Akhuta || [[AC GITADORA OverDrive|GITADORA OverDrive]] || - || ✓ || ✓ || - || - | | [[Noli Me Tangere]] || Akhuta || [[AC GITADORA OverDrive|GITADORA OverDrive]] || - || ✓ || ✓ || - || - |
edits