340,136
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 85: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
| [[Onigami|鬼天]] || 兎々 || [[REFLEC BEAT groovin'!!]] || - || ✓ || ✓ || - | | [[Onigami|鬼天]] || 兎々 || [[REFLEC BEAT groovin'!!]] || - || ✓ || ✓ || - | ||
|- | |||
| [[The 4th KAC DJ TOTTO's SELECTION]] || remixed by DJ TOTTO || [[REFLEC BEAT groovin'!! Upper]] || - || - || ✓ || - | |||
|- | |- | ||
| [[Vajra|伐折羅-vajra-]] || DJ TOTTO VS 兎々 || [[REFLEC BEAT groovin'!! Upper]] || - || ✓ || ✓ || - | | [[Vajra|伐折羅-vajra-]] || DJ TOTTO VS 兎々 || [[REFLEC BEAT groovin'!! Upper]] || - || ✓ || ✓ || - |