339,805
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
| [[onslaught]] || PHQUASE || [[REFLEC BEAT groovin'!!]] || - || ✓ || ✓ | | [[onslaught]] || PHQUASE || [[REFLEC BEAT groovin'!!]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[Dandandou -otoko PHQ remix-|男々道 -otoko PHQ remix-]] || [[Osamu Migitera|Des-ROW]]・[[ALPHA|組]] Remixed by PHQUASE (Gt.[[Masaya Oya|かめりあ]]) || [[REFLEC BEAT groovin'!! Upper]] || - || - || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[draw!!!!]] || Music by PHQUASE, Vocal by [[ayu|ぁゅ]] || [[SOUND VOLTEX BOOTH]] || draw!!!! || ✓ || ✓ | | [[draw!!!!]] || Music by PHQUASE, Vocal by [[ayu|ぁゅ]] || [[SOUND VOLTEX BOOTH]] || draw!!!! || ✓ || ✓ |