1,095
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 384: | Line 384: | ||
|- | |- | ||
| [[Mogitate ANGEL|もぎたてANGEL]] || [[Shigeharu Saeki|YAMATO組-]] || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || - || ✓ || ✓ || ✓ || - | | [[Mogitate ANGEL|もぎたてANGEL]] || [[Shigeharu Saeki|YAMATO組-]] || [[AC GITADORA|GITADORA]] || - || - || ✓ || ✓ || ✓ || - | ||
|- | |||
| [[Cherry (Yoshihiko Koezuka)|Cherry]] || 肥塚良彦 || [[AC GITADORA OverDrive|GITADORA OverDrive]] || - || ✓ || ✓ || - || - || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Crystal Toybox]] || OJ ENSEMBLE || [[AC GITADORA OverDrive|GITADORA OverDrive]] || - || ✓ || ✓ || - || - || - | | [[Crystal Toybox]] || OJ ENSEMBLE || [[AC GITADORA OverDrive|GITADORA OverDrive]] || - || ✓ || ✓ || - || - || - |
edits