339,279
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| [[Lucky happy DAYS!|ラキ☆ハピDAYS!]] || [[DJ Genki|元気くん]][[Masaya Oya|バンド]] || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ? || ✓ | | [[Lucky happy DAYS!|ラキ☆ハピDAYS!]] || [[DJ Genki|元気くん]][[Masaya Oya|バンド]] || [[AC GITADORA Tri-Boost|GITADORA Tri-Boost]] || - || ? || ✓ | ||
|- | |||
| [[Get Future]] || [[DJ Genki]] feat. yukacco With Gt 三代 || [[REFLEC BEAT VOLZZA]] || - || ? || ✓ | |||
|} | |} | ||