339,199
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| [[SURVIVOR]] || [[SOUND HOLIC]] Vs. [[Linjin|ZYTOKINE]] feat. Nana Takahashi || [[AC copula|beatmania IIDX 23 copula]] || GRAVITY POP || ✓ || - || ✓ || ✓ | | [[SURVIVOR]] || [[SOUND HOLIC]] Vs. [[Linjin|ZYTOKINE]] feat. Nana Takahashi || [[AC copula|beatmania IIDX 23 copula]] || GRAVITY POP || ✓ || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[Urara|麗 ~うらら~]] || [[SOUND HOLIC]] feat. Nana Takahashi || [[AC copula|beatmania IIDX 23 copula]] || WINTER GLOW || ? || - || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Wakusei lollipop|惑星☆ロリポップ]] || [[SOUND HOLIC]] feat. Nana Takahashi || BeatStream || - || ✓ || - || ✓ || ✓ | | [[Wakusei lollipop|惑星☆ロリポップ]] || [[SOUND HOLIC]] feat. Nana Takahashi || BeatStream || - || ✓ || - || ✓ || ✓ |