12,321
edits
Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
| [[Iris|アイリス]] || PHQUASE || [[REFLEC BEAT VOLZZA]] || - || ✓ || ✓ || - | | [[Iris|アイリス]] || PHQUASE || [[REFLEC BEAT VOLZZA]] || - || ✓ || ✓ || - | ||
|- | |||
| [[X-TREME 6]] || [[Yoshikazu Nagai|元祖]][[Yoshihiro Tagawa|ボーイ]][[Genki Hikota|ズ男]][[Kento Oizumi|子ボ]][[Kazuma Minamoto|ーイ]]ズ || [[REFLEC BEAT VOLZZA 2]] || - || ✓ || ✓ || - | |||
|- | |- | ||
| [[draw!!!!]] || Music by PHQUASE, Vocal by [[ayu|ぁゅ]] || [[SOUND VOLTEX BOOTH]] || draw!!!! || ✓ || ✓ || ✓ | | [[draw!!!!]] || Music by PHQUASE, Vocal by [[ayu|ぁゅ]] || [[SOUND VOLTEX BOOTH]] || draw!!!! || ✓ || ✓ || ✓ |
edits