340,159
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 213: | Line 213: | ||
|- | |- | ||
| [[Rebellio]] || February 2nd, 2017 || None. | | [[Rebellio]] || February 2nd, 2017 || None. | ||
|- | |- | ||
| [[XiNX]] || December 15th, 2016 || None. | | [[XiNX]] || December 15th, 2016 || None. | ||
Line 229: | Line 227: | ||
|- | |- | ||
| [[Angelic Jelly]] || February 2nd, 2017 || None. | | [[Angelic Jelly]] || February 2nd, 2017 || None. | ||
|- | |||
| [[ruin of opals]] || February 2nd, 2017 || None. | |||
|- | |- | ||
| [[Winter Gift ~Qrispy kara no okurimono~|Winter Gift ~クリスピーからの贈りもの~]] || December 15th, 2016 || None. | | [[Winter Gift ~Qrispy kara no okurimono~|Winter Gift ~クリスピーからの贈りもの~]] || December 15th, 2016 || None. |