339,199
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 78: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
| [[Rikka ni kuchizuke|六花にくちづけ]] || Akhuta || [[jubeat Qubell]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || ✓ | | [[Rikka ni kuchizuke|六花にくちづけ]] || Akhuta || [[jubeat Qubell]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[Wan of Relaxation|椀・of・Relaxation]] || A応P || [[jubeat Qubell]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || - | |||
|- | |- | ||
| [[Dimensiva Vulnus]] || Akhuta || [[PnM AC SP|pop'n music Sunny Park]] || DREAM CHAMPURU || ✓ || ✓ || - || - | | [[Dimensiva Vulnus]] || Akhuta || [[PnM AC SP|pop'n music Sunny Park]] || DREAM CHAMPURU || ✓ || ✓ || - || - |