340,136
edits
(→Group Songs: It is another arrangement song.) |
No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| [[Tanpopo|タンポポ]] || 豚乙女 || [[AC GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE|GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE]] || - || ✓ || ✓ || ? | | [[Tanpopo|タンポポ]] || 豚乙女 || [[AC GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE|GITADORA Tri-Boost Re:EVOLVE]] || - || ✓ || ✓ || ? | ||
|- | |||
| [[Deguchi iriguchi|出口入口]] || 豚乙女 || [[AC GITADORA Matixx|GITADORA Matixx]] || - || ✓ || ✓ || ? | |||
|- | |- | ||
| [[Dokuro|髑髏]] || 豚乙女 || [[REFLEC BEAT plus]] || - || ✓ || ✓ || comp | | [[Dokuro|髑髏]] || 豚乙女 || [[REFLEC BEAT plus]] || - || ✓ || ✓ || comp |