334,560
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| [[papayapa bossa]] || [[Hiroyuki Togo|staccato two]]-[[Sanae Shintani|J]] || beatmania YebisuMIX || BOSSA GROOVE || - || ✓ | | [[papayapa bossa]] || [[Hiroyuki Togo|staccato two]]-[[Sanae Shintani|J]] || beatmania YebisuMIX || BOSSA GROOVE || - || ✓ | ||
|- | |||
| BEMANI HIT TRACKS (MEDLEY) || K.M.D.J.team featuring Seigo 'M' Takei || beatmania GOTTAMIX || NONSTOP MEGAMIX || ✓ || - | |||
|- | |- | ||
| La Bossanova de Sana || [[Mitsuto Suzuki]] || beatmania 6thMIX + CORE REMIX || AMBIENT POP || - || ✓ | | La Bossanova de Sana || [[Mitsuto Suzuki]] || beatmania 6thMIX + CORE REMIX || AMBIENT POP || - || ✓ |