1,524
edits
No edit summary |
Activediver (talk | contribs) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
| [[Benihana|紅花]] || BEMANI Sound Team "Akhuta Works" || [[AC GD EXCHAIN|GITADORA EXCHAIN]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || ✓ | | [[Benihana|紅花]] || BEMANI Sound Team "Akhuta Works" || [[AC GD EXCHAIN|GITADORA EXCHAIN]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[Catapulted Arch]] || BEMANI Sound Team "person09" || [[AC GD NEX+AGE|GITADORA NEX+AGE]] / [[AC jb festo|jubeat festo]] / [[AC NST Op.3|ノスタルジア Op.3]] || - || ✓ || ✓ || - || - | |||
|- | |- | ||
| [[Kagenui tanemaki|影縫い胤撒き]] || Akhuta || [[AC jb saucer|jubeat saucer]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || ✓ | | [[Kagenui tanemaki|影縫い胤撒き]] || Akhuta || [[AC jb saucer|jubeat saucer]] || - || ✓ || ✓ || ✓ || ✓ |
edits