339,199
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| [[ONE DAY]] || [[Sara Murayama|SARAH]] || [[AC GD Matixx|GITADORA Matixx]] || - || ✓ || ✓ || - || - || ✓ | | [[ONE DAY]] || [[Sara Murayama|SARAH]] || [[AC GD Matixx|GITADORA Matixx]] || - || ✓ || ✓ || - || - || ✓ | ||
|- | |||
| [[DANCE of the VAMPIRE]] || [[mitsuhiro]] || [[AC GD EXCHAIN|GITADORA EXCHAIN]] || - || - || - || - || - || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Killing my Heart]] || Nine Universe || [[AC GD EXCHAIN|GITADORA EXCHAIN]] || - || ✓ || ✓ || - || - || ? | | [[Killing my Heart]] || Nine Universe || [[AC GD EXCHAIN|GITADORA EXCHAIN]] || - || ✓ || ✓ || - || - || ? |