339,141
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| [[Brahma]] || m1dy || [[AC BISTROVER|beatmania IIDX 28 BISTROVER]] || TOKYO STYLE SPEEDCORE || ✓ || ✓ | | [[Brahma]] || m1dy || [[AC BISTROVER|beatmania IIDX 28 BISTROVER]] || TOKYO STYLE SPEEDCORE || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[GiGaGaHell]] || m1dy, [[Shohei Uno|RoughSketch]] || [[AC CastHour|beatmania IIDX 29 CastHour]] || EXTRATONE || ✓ || ✓ | |||
|} | |} | ||