48,068
edits
Morning Blue (talk | contribs) No edit summary |
Morning Blue (talk | contribs) |
||
Line 192: | Line 192: | ||
|- | |- | ||
| [[EPIC]] || Sota Fujimori || [[PnM AC 20|pop'n music 20 fantasia]] || EPIC TRANCE || ✓ || ✓ || ? || - | | [[EPIC]] || Sota Fujimori || [[PnM AC 20|pop'n music 20 fantasia]] || EPIC TRANCE || ✓ || ✓ || ? || - | ||
|- | |||
| [[Smiling]] || Sota Fujimori feat. Nagisa || [[PnM AC SP|pop'n music 20 Sunny Park]] || EPIC TRANCE || ✓ || ✓ || ? || - | |||
|- | |- | ||
| [[Choo Choo TRAIN -VENUS mix-]] || [[Yoshitaka Nishimura|VENUS]] || [[REFLEC BEAT]] || - || - || ✓ || - || - | | [[Choo Choo TRAIN -VENUS mix-]] || [[Yoshitaka Nishimura|VENUS]] || [[REFLEC BEAT]] || - || - || ✓ || - || - |