3,025
edits
No edit summary |
(→BEMANI Songs: https://twitter.com/nine_universe/status/1602972401519599616) |
||
Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
| [[Raimei|雷鳴]] || [[Sara Murayama|SARAH]](from Nine Universe) feat. 桿子 Drumstick || [[AC GD NEX+AGE|GITADORA NEX+AGE]] || - || - || - || - || - || ✓ | | [[Raimei|雷鳴]] || [[Sara Murayama|SARAH]](from Nine Universe) feat. 桿子 Drumstick || [[AC GD NEX+AGE|GITADORA NEX+AGE]] || - || - || - || - || - || ✓ | ||
|- | |||
| [[FOR YOUR BRAVE!!]] || [[Maro Miyakawa|maro]] feat.藤城リエ || [[AC GD FUZZ-UP|GITADORA FUZZ-UP]] || - || - || - || - || - || ✓ | |||
|} | |} | ||
edits