341,787
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 61: | Line 61: | ||
| [[Fantastic Merry-Go-Round]] || SOUND HOLIC feat. [[Nana Takahashi]] || [[AC CastHour|beatmania IIDX 29 CastHour]] || DIGITAL POP || Nana Takahashi || MasKaleido | | [[Fantastic Merry-Go-Round]] || SOUND HOLIC feat. [[Nana Takahashi]] || [[AC CastHour|beatmania IIDX 29 CastHour]] || DIGITAL POP || Nana Takahashi || MasKaleido | ||
|- | |- | ||
| [[FLARE -enbu- ft.Nana Takahashi|FLARE -炎舞- ft.Nana Takahashi]] || BEMANI Sound Team "[[Takayuki Ishikawa|dj TAKA]]" Vs SOUND HOLIC || [[AC RESIDENT|beatmania IIDX 30 RESIDENT]] || BPL S3 THEME || - || GUCCI, | | [[FLARE -enbu- ft.Nana Takahashi|FLARE -炎舞- ft.Nana Takahashi]] || BEMANI Sound Team "[[Takayuki Ishikawa|dj TAKA]]" Vs SOUND HOLIC || [[AC RESIDENT|beatmania IIDX 30 RESIDENT]] || BPL S3 THEME || - || 709sec., GUCCI, Nana Takahashi | ||
|- | |- | ||
| [[KING (Kanaria)|KING]] || Remixed by SOUND HOLIC feat. [[haruno|はるの]] || [[AC RESIDENT|beatmania IIDX 30 RESIDENT]] || IIDX EDITION || - || MasKaleido | | [[KING (Kanaria)|KING]] || Remixed by SOUND HOLIC feat. [[haruno|はるの]] || [[AC RESIDENT|beatmania IIDX 30 RESIDENT]] || IIDX EDITION || - || MasKaleido | ||
|- | |- | ||
| [[ZEROIN ON THE LIGHT]] || SOUND HOLIC Vs. [[Linjin|ZYTOKINE]] feat. [[Nana Takahashi]] || [[AC EPOLIS|beatmania IIDX 31 EPOLIS]] || COLD BEAT || ? || ? | | [[ZEROIN ON THE LIGHT]] || SOUND HOLIC Vs. [[Linjin|ZYTOKINE]] feat. [[Nana Takahashi]] || [[AC EPOLIS|beatmania IIDX 31 EPOLIS]] || COLD BEAT || ? || ? | ||
|- | |||
| [[Yoidore shirazu|酔いどれ知らず]] || Remixed by SOUND HOLIC feat. [[Nana Takahashi]] || [[AC EPOLIS|beatmania IIDX 31 EPOLIS]] || IIDX EDITION || - || ? | |||
|- | |- | ||
| [[Shuwa spa daisakusen|しゅわスパ大作戦☆]] || SOUND HOLIC feat. [[Nana Takahashi]] || [[AC BST|BeatStream]] || - || - || Nana Takahashi | | [[Shuwa spa daisakusen|しゅわスパ大作戦☆]] || SOUND HOLIC feat. [[Nana Takahashi]] || [[AC BST|BeatStream]] || - || - || Nana Takahashi |