340,976
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 87: | Line 87: | ||
|- | |- | ||
| [[printemps]] || Qrispy Joybox || [[REFLEC BEAT colette -Spring-]] || - || ✓ || ✓ | | [[printemps]] || Qrispy Joybox || [[REFLEC BEAT colette -Spring-]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |- | ||
| [[Robot life|ロボット☆ライフ]] || Qrispy Joybox feat.[[Momoko Hayashi|林ももこ]] || [[REFLEC BEAT colette -Autumn-]] || - || ✓ || ✓ | | [[Robot life|ロボット☆ライフ]] || Qrispy Joybox feat.[[Momoko Hayashi|林ももこ]] || [[REFLEC BEAT colette -Autumn-]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |- | ||
| [[CLAMARE]] || MAX MAXIMIZER || [[REFLEC BEAT colette -All Seasons-]] || - || ✓ || ✓ | | [[CLAMARE]] || MAX MAXIMIZER || [[REFLEC BEAT colette -All Seasons-]] || - || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[STULTI]] || MAX MAXIMIZER VS [[Yoshihiro Tagawa|DJ TOTTO]] || ([[Private BEMANI Academy|私立BEMANI学園]]) || GRAVIOL || ✓ || ✓ | |||
|} | |} | ||