Aran: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| [[Xperanza]] || aran || [[AC CANNON BALLERS|beatmania IIDX 25 CANNON BALLERS]] || HYBRID HARDCORE || ✓ || ✓ | | [[Xperanza]] || aran || [[AC CANNON BALLERS|beatmania IIDX 25 CANNON BALLERS]] || HYBRID HARDCORE || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[L.F.O]] || aran || [[AC Rootage|beatmania IIDX 26 Rootage]] || HARDCORE || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[Alive in my Soul]] || aran || [[AC jb clan|jubeat clan]] || - || ✓ || ✓ | | [[Alive in my Soul]] || aran || [[AC jb clan|jubeat clan]] || - || ✓ || ✓ |