CS GD: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 197: | Line 197: | ||
|- style="background:#BDBDBD;" | |- style="background:#BDBDBD;" | ||
| [[Taratta Dance|タラッタダンス]] || [[Kumako Morino|森野くま子]] || 10/24/2013 || 10/31/2013 | | [[Taratta Dance|タラッタダンス]] || [[Kumako Morino|森野くま子]] || 10/24/2013 || 10/31/2013 | ||
|- style="background:#BDBDBD;" | |||
| [[TABIDACHI]] || [[Motoaki Furukawa|古川もとあき]] || 10/25/2013 || 11/01/2013 | |||
|- | |- | ||
!style="background:#9999ee; text-align: center;" colspan="4"|Free Songs | !style="background:#9999ee; text-align: center;" colspan="4"|Free Songs | ||
|- | |- | ||
| [[SPACE DRIVER]] || [[Daisuke Kurosawa|みーちゃん]] || 10/26/2013 || 11/02/2013 | | [[SPACE DRIVER]] || [[Daisuke Kurosawa|みーちゃん]] || 10/26/2013 || 11/02/2013 | ||
Line 213: | Line 213: | ||
|- | |- | ||
| [[CARNIVAL DAY]] || [[Paula Terry]] & Fu Fu's || 10/31/2013 || 11/07/2013 | | [[CARNIVAL DAY]] || [[Paula Terry]] & Fu Fu's || 10/31/2013 || 11/07/2013 | ||
|- | |||
| [[1/n]] || [[Nobumitsu Irio|iri]] || 11/01/2013 || 11/08/2013 | |||
|} | |} | ||