339,199
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
| GF10/dm9→GF/DM V2 || style="background:#92dd44;"|18 || style="background:#eeee77;"|29 || style="background:#ee3fff;"|67 || style="background:#92dd44;"|17 || style="background:#eeee77;"|23 || style="background:#ee3fff;"|35 || style="background:#92dd44;"|16 || style="background:#eeee77;"|41 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|15 || style="background:#eeee77;"|23 || style="background:#ee3fff;"|35 | | GF10/dm9→GF/DM V2 || style="background:#92dd44;"|18 || style="background:#eeee77;"|29 || style="background:#ee3fff;"|67 || style="background:#92dd44;"|17 || style="background:#eeee77;"|23 || style="background:#ee3fff;"|35 || style="background:#92dd44;"|16 || style="background:#eeee77;"|41 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|15 || style="background:#eeee77;"|23 || style="background:#ee3fff;"|35 | ||
|- | |||
| GF/DM V3 || style="background:#92dd44;"|18 || style="background:#eeee77;"|29 || style="background:#ee3fff;"|↑73 || style="background:#92dd44;"|17 || style="background:#eeee77;"|23 || style="background:#ee3fff;"|35 || style="background:#92dd44;"|16 || style="background:#eeee77;"|41 || style="background:#ee3fff;"|- || style="background:#92dd44;"|15 || style="background:#eeee77;"|23 || style="background:#ee3fff;"|35 | |||
|} | |} | ||