4,913
edits
m (→New Songs) |
m (→New Songs) |
||
Line 45: | Line 45: | ||
!style="background:#9999ee; text-align: center;" colspan="7"|Dancemania Songs | !style="background:#9999ee; text-align: center;" colspan="7"|Dancemania Songs | ||
|- | |- | ||
| DANCEMANIA || [[DO IT ALL NIGHT]] || E-ROTIC || 143 || style="background:#EE7;"| 3 || style="background:#FB607F;"| 3 || style="background:#00FF7F;"| - | | rowspan="2" | DANCEMANIA || [[DO IT ALL NIGHT]] || rowspan="2" | E-ROTIC || rowspan="2" | 143 || style="background:#EE7;"| 3 || style="background:#FB607F;"| 3 || style="background:#00FF7F;"| - | ||
|- | |- | ||
| [[DO IT ALL NIGHT]] <small>(Hard Version)</small> || style="background:#EE7;"| - || style="background:#FB607F;"| 6 || style="background:#00FF7F;"| - | |||
|- | |- | ||
| DANCEMANIA || [[ | | rowspan="2" | DANCEMANIA || [[OPERATOR]] || rowspan="2" | PAPAYA || rowspan="2" | 135 || style="background:#EE7;"| 3 || style="background:#FB607F;"| 3 || style="background:#00FF7F;"| - | ||
|- | |- | ||
| DANCEMANIA || [[THE RACE]] || CAPTAIN JACK || 143 || style="background:#EE7;"| 3 || style="background:#FB607F;"| 4 || style="background:#00FF7F;"| - | | [[OPERATOR]] <small>(Hard Version)</small> || style="background:#EE7;"| - || style="background:#FB607F;"| 4 || style="background:#00FF7F;"| - | ||
|- | |||
| rowspan="2" | DANCEMANIA || [[THE ONLY WAY IS UP]] || rowspan="2" | KINKY BOYS || rowspan="2" | 132 || style="background:#EE7;"| 2 || style="background:#FB607F;"| 3 || style="background:#00FF7F;"| - | |||
|- | |||
| [[THE ONLY WAY IS UP]] <small>(Hard Version)</small> || style="background:#EE7;"| - || style="background:#FB607F;"| 4 || style="background:#00FF7F;"| - | |||
|- | |||
| rowspan="2" | DANCEMANIA || [[THE RACE]] || rowspan="2" | CAPTAIN JACK || rowspan="2" | 143 || style="background:#EE7;"| 3 || style="background:#FB607F;"| 4 || style="background:#00FF7F;"| - | |||
|- | |||
| [[THE RACE]] <small>(Hard Version)</small> || style="background:#EE7;"| - || style="background:#FB607F;"| 5 || style="background:#00FF7F;"| - | |||
|- | |- | ||
| DANCEMANIA || [[TOTAL RECALL]] || ULTIMATE HEIGHTS || 132 || style="background:#EE7;"| 1 || style="background:#FB607F;"| 2 || style="background:#00FF7F;"| - | | DANCEMANIA || [[TOTAL RECALL]] || ULTIMATE HEIGHTS || 132 || style="background:#EE7;"| 1 || style="background:#FB607F;"| 2 || style="background:#00FF7F;"| - | ||
|- | |- | ||
| DANCEMANIA || [[UP ON THE FLOOR]] || REGINA || 132 || style="background:#EE7;"| 3 || style="background:#FB607F;"| 3 || style="background:#00FF7F;"| - | | rowspan="2" | DANCEMANIA || [[UP ON THE FLOOR]] || rowspan="2" | REGINA || rowspan="2" | 132 || style="background:#EE7;"| 3 || style="background:#FB607F;"| 3 || style="background:#00FF7F;"| - | ||
|- | |||
| [[UP ON THE FLOOR]] <small>(Hard Version)</small> || style="background:#EE7;"| - || style="background:#FB607F;"| 4 || style="background:#00FF7F;"| - | |||
|- | |- | ||
| DANCEMANIA || [[WONDERLAND (UKS MIX)|WONDERLAND]] || X-TREME || 128 || style="background:#EE7;"| 1 || style="background:#FB607F;"| 2 || style="background:#00FF7F;"| - | | DANCEMANIA || [[WONDERLAND (UKS MIX)|WONDERLAND]] || X-TREME || 128 || style="background:#EE7;"| 1 || style="background:#FB607F;"| 2 || style="background:#00FF7F;"| - |
edits