350,341
edits
Morning Blue (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| [[CALL]] || 猫叉Master || [[AC Lincle|beatmania IIDX 19 Lincle]] || WORLD/ELECTRONICA || ✓ || ✓ | | [[CALL]] || 猫叉Master || [[AC Lincle|beatmania IIDX 19 Lincle]] || WORLD/ELECTRONICA || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[connective]] || 猫叉Master feat. [[spiLa|*spiLa*]] || [[AC tricoro|beatmania IIDX 20 tricoro]] || LOUNGE POP || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| [[POINT ZERO]] || 猫叉Master+ || [[AC tricoro|beatmania IIDX 20 tricoro]] || DRUM'N'BASS || ✓ || ✓ | | [[POINT ZERO]] || 猫叉Master+ || [[AC tricoro|beatmania IIDX 20 tricoro]] || DRUM'N'BASS || ✓ || ✓ | ||
|- | |||
| [[portal]] || 猫叉Master+ || [[AC tricoro|beatmania IIDX 20 tricoro]] || ELECTRO || ✓ || ✓ | |||
|- | |- | ||
| Tribe || 猫叉Master || DanceDanceRevolution X3 VS 2ndMIX || - || ✓ || ✓ | | Tribe || 猫叉Master || DanceDanceRevolution X3 VS 2ndMIX || - || ✓ || ✓ |