339,141
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 308: | Line 308: | ||
|- | |- | ||
| [[Aftermath]] || BEMANI Sound Team "猫叉Master & [[Asaki|あさき]] & [[Yuya Yokoyama|Yvya]]" || ([[BEMANI 2021 manatsu no utagassen 5 ban shoubu|BEMANI 2021真夏の歌合戦5番勝負]]) || ROCK || ✓ || - || - | | [[Aftermath]] || BEMANI Sound Team "猫叉Master & [[Asaki|あさき]] & [[Yuya Yokoyama|Yvya]]" || ([[BEMANI 2021 manatsu no utagassen 5 ban shoubu|BEMANI 2021真夏の歌合戦5番勝負]]) || ROCK || ✓ || - || - | ||
|- | |||
| [[suspicions]] || BEMANI Sound Team "猫叉Master VS [[Takayuki Ishikawa|dj TAKA]]" || ([[BEMANI PRO LEAGUE -SEASON 3- Triple Tribe]]) || ? || ✓ || ✓ || - | |||
|} | |} | ||